Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 18 lat i szukają miłych pogawędek! Nie ma znaczenia, czy szukasz tylko miłych kontaktów, czy może przyjaźni - zawsze jesteś mile widziany.

Proszę wyślij do nas E-Maila abyśmy mogli Ci pomóc.

Mrugnięcie wysyłasz wtedy kiedy chcesz aby ktoś inny się Tobą zainteresował. Tak naprawdę jest to cyfrowa zaczepka.

Flirt można wysłać, aby wyrazić zainteresowanie profilem. Dajesz znać, że chcesz dowiedzieć się więcej o profilu i chcesz się z nim skontaktować.

Jeśli chcesz usunąć swój profil, zrobimy to za Ciebie. Wyślij do nas wiadomość e-mail. Jak tylko twoje konto zostanie usunięte, otrzymasz od nas e-maila potwierdzającego ten fakt.

Strona internetowa oferuje usługę czatu mającą na celu flirtowanie z fikcyjnymi profilami, przy czym przez flirt rozumie się wymianę wiadomości na czacie za opłatą w wysokości określonej kwoty za każdą wiadomość na czacie. Serwis współpracuje wyłącznie z Profilami Fikcyjnymi i nie jest przeznaczony do realizacji umów fizycznych.
Możesz zawsze do nas napisać! Adres e-mail znajdziesz w zakładce Kontakt.
Bycie w centrum uwagi sprawia, że maksymalizujesz swoje szanse na bycie zauważonym i tym samym skontaktowanie się z innymi profilami.
Zasada jest prosta: wybierasz okres czasu, przez jaki chcesz, aby Twój profil pojawiał się w Centrum Uwagi (od 24h do 1 miesiąca z możliwością przedłużenia), płacisz odpowiednie środki i... gotowe! Twój profil zostanie automatycznie dodany do Centrum Uwagi u góry strony i pojawi się jako pierwszy w wynikach wyszukiwania.

Aby móc się zarejestrować na Gaydate.pl przejdź na stronę główną. Kliknij na zarejestruj się. Na stronie pojawi się formularz rejestracyjny. Podaj tutaj wszystkie niezbędne dane i kliknij w "Zarejestruj się".

To takie proste!

Zdjęcie profilowe nie jest obowiązkowe dla żadnego z naszych członków. Wiadomo jednak, że posiadanie zdjęcia profilowego sprawia lepsze wrażenie i prowadzi do większej liczby materiałów do dyskusji itp. Zauważamy, że członkowie ze zdjęciem profilowym otrzymują więcej wiadomości niż członkowie bez zdjęcia profilowego. Dlatego zdecydowanie zalecamy przesłanie zdjęcia profilowego. Jednak w tym wyborze masz całkowitą swobodę.

Twój profil jest prywatny i nikt oprócz Ciebie nie ma dostępu do twojego konta. Dla nas jako firmy, ochrona danych osobowych naszych użytkowników jest bardzo ważna i podchodzimy do tego bardzo poważnie.

Sprawą oczywistą jest posiadanie mocnego hasła, aby nikt inny oprócz Ciebie nie miał dostępu do twojego konta. Mocne hasło to takie, które ma co najmniej 6 liter oraz cyfry.Nie używaj jako hasła swojej daty urodzin lub hasła, które używasz na innej stronie.

Jeśli zauważysz nieodpowiednie zachowanie lub też wiadomości, skontaktuj się niezwłocznie z obsługą klienta wysyłając e-mail do: team@gaydate.pl a my natychmiast podejmiemy odpowiednie działania.

Aby wysyłać wiadomości do profili na Gaydate.pl, musisz kupić kredyty. Kredyty te znajdziesz na naszej stronie internetowej pod nagłówkiem „Kup kredyty”. Pakiet Kredytów zawiera w sobie wiele kredytów. Cena za jeden kredyt staje się niższa im większy pakiet kupujesz.

Wysłanie flirtu również kosztuje kredyt. Mrugnięcie można wysłać bezpłatnie.

Gaydate.pl oferuje różne pakiety kredytów:

  • Pakiet kredytów 10, kosztuje 49,99 zł
  • Pakiet kredytów 25, kosztuje 120,00 zł
  • Pakiet kredytów 50, kosztuje 229,50 zł
  • Pakiet kredytów 100, kosztuje 429,99 zł
  • Pakiet kredytów 200, kosztuje 798,50 zł

Gaydate.pl umożliwia różne metody płatności za zakup Kredytów:

  • VISA/Mastercard
  • Przelew bezpośredni
  • Przelew
  • Płatność przez telefon
  • Giropay

Może się zdarzyć, że wyszukiwarka nie otwiera poprawnie strony. W takim wypadku spróbuj ponowie. Jeśli problem będzie nadal występował, skontakuj się z naszym centrum obsługi klienta poprzez: team@gaydate.pl.

To nic Cię nie kosztuje. Sprzedawca nie pobiera żadnych opłat. Zakup nie wiąże się z żadnymi opłatami transakcyjnymi, opłatami członkowskimi, opłatami za przewalutowanie, opłatami za transakcję zagraniczną ani innymi opłatami. Wydawca karty może jednak naliczyć opłatę za transakcję zagraniczną, jeśli karta została wydana w kraju innym niż kraj sprzedawcy, a także wszelkie inne opłaty opisane w warunkach korzystania z karty.